Teraflu ízületi fájdalomtól


További információkért vagy tanácsért forduljon gyógyszerészéhez.

Főoldal - Megfázás - Köhögés - Neo Citran megfázásra és köhögésre kemény kapszula 16x Teraflu ízületi fájdalomtól Citran megfázásra és köhögésre kemény kapszula 16x Neo Citran megfázásra és köhögésre kemény kapszula 16x Betegtájékoztató: Információk a felhasználó számára Neo Citran megfázásra és köhögésre kemény kapszula paracetamol, fenilefrin-hidroklorid, gvajfenezin Felnőttek és 16 éves vagy annál idősebb serdülők számára Mielőtt elkezdi alkalmazni ezt a gyógyszert, olvassa el figyelmesen az alábbi betegtájékoztatót, mert az Ön számára fontos információkat tartalmaz. Ezt a gyógyszert mindig pontosan a betegtájékoztatóban leírtaknak, vagy az Ön kezelőorvosa vagy gyógyszerésze által elmondottaknak megfelelően alkalmazza.

Ez a betegtájékoztatóban fel nem sorolt bármely lehetséges mellékhatásra is vonatkozik. Lásd 4. Lehetséges mellékhatások 5.

teraflu ízületi fájdalomtól enyhíti az ízületi fájdalmakat oszteokondrozisban

Az orrnyálkahártya duzzanatának csökkentése révén megszünteti az orrdugulást és könnyebbé teszi a légzést. NE alkalmazza más paracetamol-tartalmú készítményekkel együtt!

Olcsó analógok Theraflu

Súlyos májkárosodás alakulhat ki, ha túllépi a paracetamol teraflu ízületi fájdalomtól napi adagját. A gyógyszer alkalmazásának ideje alatt ne fogyasszon alkoholos italokat.

teraflu ízületi fájdalomtól az epe használata ízületek kezelésében

Ne alkalmazza együtt más, köhögés, megfázás vagy orrdugulás elleni készítménnyel. Adagonként 2 g szacharózt tartalmaz, amit diabétesz mellitusz cukorbetegség esetén figyelembe kell venni. Nátrium:A készítmény 5,10 mmol vagy  mg nátriumot tartalmaz, amit kontrollált nátrium diéta esetén figyelembe kell venni.

Az ízületekről és az ízületi problémákról 2.

Aszpartám E tasakonként 30 mg : Fenilalanin forrást tartalmaz. A napi maximális adag nem haladhatja meg a 24 órán belüli 3 tasakot ez  mg paracetamolnak, 36,6 mg fenilefrin-hidrokloridnak és  mg gvajfenezinnek felel meg.

ízületi fájdalom esős időben térdízületi fájdalom duzzadt láb

A készítményt 3 napnál tovább ne alkalmazza. Az itt feltüntetett adagot ne lépje túl.

  1. Fájnak az ízületei? Kopás vagy ízületi gyulladás lehet
  2. Selyem Réka MSc Létrehozva:
  3. A belorusz kolléga olcsóbb a Theraflu - Angrimax Neo 90 rubel értékben.
  4. Olcsó analógok Theraflu - Tünetek
  5. Epe térd artrózisával
  6. Kezeléseket találnak az artrózisra
  7. Súlyos fájdalom a csípőartrózisban

Ezután folytassa a kezelést az ajánlottak szerint. Ne vegyen be kétszeres adagot a kihagyott adag pótlására.

Nem ijesztő optikai illúziók A Teraflu egy komplex gyógyszer, amelyet megfázás vagy influenza kezelésére használnak. Nagy hatékonyságot mutat a betegek ödémájának, allergiájának, lázának és más természetű fájdalmának kialakulásában. A kortikoszteroidok alkalmazása jelentősen növeli a glaukóma. TeraFlu Ekstratab - Kombinált termék, amelynek lázcsillapító, protivootechnym, fájdalomcsillapító és antiallergiás hatása. Ez tartalmaz aktív összetevők, hogy segítsen enyhíteni a tüneteket, megfázás és az influenza láz, fejfájás, ízületi fájdalom, bunged orra, duzzanat az orrnyálkahártya.