– „A” bírói gárda: mini 3 fő, gyerek fiú 5 fő, serdülő 45 lány és 2 fiú
– „B” bírói gárda: gyerek amatőr 36 lány és 1 fiú, gyerek 17 lány
14:30 – Eredményhirdetés (gyorsasági versenyszámok)
15:30 – 16:30 DD szabadon választott gyakorlatok
– „B” bírói gárda: gyerek DD3 (3), gyerek DD4 (1), serdülő DD4 (7)
16:30 – Eredményhirdetés (szabadon választott gyakorlatok és összetett)

AMATŐR SERDÜLŐ, IFJÚSÁGI, FELNŐTT korcsoportok versenyeznek
9:00 – 11:00 Gyorsasági Versenyszámok (30mp, 180mp, DD3, DD4)
EBÉDSZÜNET
12:00 – 14:00 Egyéni szabadon választott gyakorlatok
– „A” bírói gárda: serdülő amatőr 18 lány és 1 fiú, ifjúsági 5 fiú, felnőtt 2 fiú, DD3 felnőtt 8 csapat, DD4 ifjúsági 3 csapat
– „B” bírói gárda: felnőtt nők 11, ifjúsági lány 28
14:00 – Eredményhirdetés (gyorsasági versenyszámok)
15:00-15:30 DD szabadon választott gyakorlatok
– „A” bírói gárda: felnőtt DD4 5 csapat
– „B” bírói gárda: ifjúsági DD3 5 csapat
15:30 – Eredményhirdetés (szabadon választott gyakorlatok és összetett)

A FENT EMLÍTETT IDŐPONTOK TÁJÉKOZTATÓ JELLEGŰEK, ÉS A NAP FOLYAMÁN VÁLTOZHATNAK!!!

Bővebben

Bővebben

Töltődj fel az ünnepek előtt

Töltődj fel az ünnepek előtt!
A NŐI LÉLEK TITKA

Ha úgy érzed, hogy már összecsapnak a hullámok a fejed felett és erre még rájön az év végi ünnepkör, akkor ezt a programot Neked ajánljuk. Nem másról szól, mint a “NŐI LÉLEK TITKÁRÓL!” Töltődj fel az ünnepek előtt 2017. november 24-én 15.00 órai kezdettel a Megyeháza dísztermében megrendezendő programon.
További részletek a plakáton!

Bővebben

Bővebben

Szabó László lábtenisz EB sikere http

Szabó László lábtenisz EB sikere

Az elmúlt hét végén Romániában került megrendezésre a FIFTA szövetség Lábtenisz Európa bajnoksága. Az Izvonáriban megrendezett kontinensviadalon 16 ország képviseltette magát. A négy napos (november 16-19.) bajnokságon kiválóan szerepelt a szentesi Szabó László, aki a SZESPO SE versenyzője. Szabó László már az októberi Magyar bajnokságon is remekül szerepelt, hiszen két kategóriában ezüst érmet szerzett, a hármas kategóriában pedig első helyen végzett.

A szakvezetés látva a formáját, idén is beválogatta a hazai keretbe. Egyéniben négy nyert mérkőzést követően a második helyet szerezte meg egy moldáv versenyző mögött (itt érdemes megjegyezni, hogy a többszörös világbajnok román Florin Purice a 3. helyen zárt). Páros és hármas kategóriákban szintén ezüst érmet hozott a szentesi versenyző, így összesen három EB ezüst éremmel gazdagította Szentes város sportolóinak nemzetközi éremgyűjteményét. Ez úton is gratulálunk Szabó Lászlónak az idei eredményes versenyzéséhez!

Az idei év végi EB-VB versenyeken eddig induló Lakics Balázs (SZESPO SE) sérülés miatt nem tudott indulni. Bár rehabilitációja jól alakul, így december végén már lehet, hogy részt tud venni egy nemzetközi versenyen.